11 цікавих міфів про сперму

Існує багато міфів про сперму. Деякі з них є правдою і не позбавлені підстав , а деякі просто викликають посмішку … Сперма.Міфи та факти . Міф № 1 Сперма може служити кормом Існує такий слух , що насіннєва рідина настільки калорійна , що цілком може служити їжею. Давайте розбиратися в цьому питанні. Сперма багата білком […]

Існує багато міфів про сперму. Деякі з них є правдою і не позбавлені підстав , а деякі просто викликають посмішку …

Сперма.Міфи та факти .

 • Міф № 1 Сперма може служити кормом

Існує такий слух , що насіннєва рідина настільки калорійна , що цілком може служити їжею. Давайте розбиратися в цьому питанні. Сперма багата білком , холестерином і натрієм , містить вітаміни «С» і «В 12 ” , кальцій , цукор і фруктозу. Калорійність середньої еякуляції коливається між 15 і 30 калорій. А якщо врахувати такий факт , що добова калорійна норма на людину становить 1500 – 2000 кл , то скільки її потрібно споживати ? Тоннами ? І де її взяти в такій кількості ? Сумніваюся , що насіннєва рідина замінить коли- небудь наше щоденне харчування.

 • Міф № 2 Існує алергія на сперму

Цей факт має місце і він реальний . Тут думка вчених розходится , одні вважають , що алергію викликають сперматозоїди , а інші наполягають , що в усьому винна насіннєва рідина . Не будемо ставати на чию небудь сторону , просто визнаємо той факт , що алергія на сперму існує. Плюсом є те , що таким видом алергії страждають всього 5 % жінок. хоча це теж не маленька кількість . Симптомами цієї алергії є свербіж , екзема , кропив’янка і в ще більш рідкісних випадках , це може призвести до алергічного шоку. Якщо ви відчуваєте симптоми , описані вище , після кожного незахищеного сексу , було б непогано проконсультуватися з алергологом .

 • Міф № 3 Сперма покращує зовнішній вигляд шкіри

Жодне дослідження не дало переконливих доказів щодо чудодійних поліпшень вигляду шкіри після застосування сперми. Однак , якщо звернути увагу на її склад , можна встановити деяку узгодженість з цією гіпотезою. Мазь , до складу якої входить сперма , може бути нашим союзником проти старіння, завдяки вітамінам «С» і «В 12″. Ці вітаміни , як відомо , стимулює природний колаген шкіри і поліпшують її зовнішній вигляд. Так що пропоную вам продовжити свій ритуал краси з вашим улюбленим кремом для досягнення найкращих результатів.

 • Міф № 4 Ковтати сперму корисно для здоров’я

Це не зовсім так. Так як до її складу входять тільки натуральні компоненти , то можна сказати , що це тільки корисно для здоров’я. Але існує велика і жирне «АЛЕ ». Ви не повинні забувати , що вона є провідником таких інфекцій , як ВІЛ та гепатити «В» і « С». Так що якщо у вас є рани в роті , від такого ковтка «натурального продукту» краще відмовитися.

 • Міф № 5 Сперматозоїди живуть до п’яти днів

Це факт , але все залежить від живильного середовища , в яке вони потрапляють. У тілі жінки життя сперматозоїдів може коливатися від двох до п’яти діб. Саме з цієї причини , календарний метод контрацепції не є надійним на всі 100 відсотків . Майже неможливо передбачити овуляцію і ризик вагітності занадто великий.

 • Міф № 6 Сперма допомагає втрачати вагу

І так і ні . Насіннєва рідина має лужне середовище , а це в свою чергу відмінна середовище для розпаду жирів. Тим не менш, ця речовина знаходиться в такій малій кількості в складі сперми , що скільки її потрібно проковтнути до досягнення вагомих результатів? А от від занять сексом схуднути навіть реально. Повноцінний секс в тривалістю  тридцять хвилин забере у вас 200 калорій. Тому зробіть власні висновки , що краще для схуднення?

 • Міф № 7 Нікотин , алкоголь і кофеїн знижують якість сперми

Нікотин і алкоголь можуть негативно вплинути на фертильність. Експерти вважають , що з припиненням куріння шанси на зачаття дитини у чоловіка може збільшитися на 30 %. Алкоголь знижує рівень тестостерону , який може вплинути на вироблення сперматозоїдів таі їх якість. А ось надмірне вживання кави може негативно вплинути на рухливість сперматозоїдів. З цієї причини лікарі радять чоловікам пити не більше трьох чашок кави на день.

 • Міф № 8 Спорт позитивно впливає на якість сперматозоїдів.

А ось і ні . Регулярні заняття спортом , для підтримки свого тіла в прекрасній формі , позитивно впливають на виробництво гормону тестостерону , а це , як відомо , веде до покращення якості сперми. З іншого боку , занадто великі навантаження або не правильний підхід до них , можуть значно нашкодити. Екстремальні види спорту, які вимагають напруги і витривалості , викликають гормон стресу – кортизол, який призводить до зниження рівня тестостерону. Також негативно впливає надмірне зациклення на одному виді спорту ( більше двох годин на день). Довге сидіння штовхає на звуження кровоносних судин , провідних до пеніса і яєчок. Погане кровопостачання не тільки впливає на якість сперматозоїдів , але і може привести до ослаблення потенції.

 • Міф № 9 Чи правда , що гаряча ванна або обігрівачі шкідливі для чоловіків ?

Тривале прибування при температурі понад 37 градусів Цельсія може призвести до пошкодження яєчка , а значить і погіршить сперму. Найоптимальніша температура для сперматозоїдів – це 33 – 35 градусів за Цельсієм. Саме з цієї причини , виробництво і зберігання статевих клітин людини знаходиться поза тілом , в яєчках. Тривале сидіння в машині з активованим обігрівом , обширні сауни і гарячі ванни – цього всього повинні уникати чоловіки , при бажанні , звичайно , мати здорове потомство. Також слід уникати надмірного охолодження. При зниженні температури падає рухливість сперматозоїдів.

 • Міф № 10 Чи може носіння одноразових підгузників в дитинстві вплинути на якість сперми в подальшому житті?

Це ще один цікавий факт , який зацікавив вчених . Температура яєчок в одноразових підгузниках в середньому відрізняється всього на один градус від температури тіла. Вчені наполягають , що зниження якості сперми в останні кілька десятиліть може бути прямо пов’язане саме з тісними підгузками. Однак , експерименти з пацюками , яких тримали в гарячій ванні в молодому віці , не виявили погіршення якості потомства. Напевно через те, що сперматозоїди цих тварин в ранньому віці не були ще активні .

 • Міф № 11 Віагра шкодить спермі

Блакитні чудо таблетки , які допомагають чоловікові повернути втрачену потенцію , відповідальні за його безплідність. Британські вчені виявили , що Віагра , яка робить сперматозоїд більш активним , вбиває зміст його головки . Випробування на мишах підтвердили цю гіпотезу.

Схожі статті