6 цікавих місця для відпочинку на любий смак

6 цікавих місця для відпочинку на любий смак

У всіх людей різні захоплення, а значить і різні туристичні переваги. Досить складно назвати місця для подорожей, які будуть цікаві людям абсолютно різного віку і сфер діяльності.

Перш за все, варто визначитися, що Ви очікуєте від подорожі. Кожна країна сповнена цікавими місцями, здатних привернути увагу туриста. Так, деякі люди віддають перевагу відпочинку на пляжі, інші планують познайомитися з іншою культурою і традиціями, а треті хочуть спробувати екстремальний туризм. І все ж, є країни, побувати в яких буде неймовірною пригодою для будь-якої людини.

Острів Шрі-Ланка

Країна, подібна раю на Землі.

Екзотична культура Шрі-Ланки приваблює туристів з усього світу. Адже екзотика чекає Вас тут на кожному кроці – екзотична кухня, тваринний і рослинний світ, традиції і навіть дихається тут якось по-особливому, екзотично. До того ж, відвідати Шрі-Ланку – це не занадто дороге задоволення, особливо якщо придбати гарячий тур, який істотно заощадить Ваші гроші. Жителі Шрі-Ланки ведуть розмірене життя, насолоджуючись кожним моментом. Захоплюючі екскурсії по стародавніх містах стануть родзинкою Вашої подорожі. У Шрі-Ланці однозначно є на що подивитися!

Куба

Країна, де захоплюючий дух веселощів чергується з безтурботним відпочинком.

Подорож на Кубу ідеально підходить тим, хто хоче об’єднати відпочинок на пляжі з цікавими екскурсіями та різноманітними розвагами. Мальовничі пейзажі острова зачаровують своєю неповторністю. Відпочинок на Кубі передбачає певні особливості. Спокій денного життя змінюється безбашенними нічними розважальними програмами і святковими фестивалями. Ця чудова країна заражає своїм позитивом абсолютно всіх – і місцевих мешканців і туристів. Після її відвідин ви ще довгий час будете переповнюватися спогадами про цю яскраву перлину Карибського моря.

Індія

Загадкова і мудра країна.

Індія – дивовижна країна! Навіть побувавши в ній кілька разів, Вам не вдасться розкрити всіх її секретів, а тому захочеться повернутися ще і ще. Особливо туристів приваблює Гоа, індійський штат, який знаходиться на південному заході країни. Повний таємниць і романтики, він дозволить Вам відчути умиротворення і спокій далеко від бурних днів. А любителів активного відпочинку захоплять поїздки на слонах, підкорення непрохідних джунглів і незвичайні зачаровуючі танці.

Китай

Країна з чудовими туристичними можливостями.

Якщо ви ще не були в Піднебесній, то багато чого втратили. Китай – країна високих технологій, незвичайної культури і загадкових древніх традицій. Відвідування Китаю – чудова можливість дізнатися всі мінливості знаменитої китайської медицини. У цій країні є безліч надзвичайно красивих місць, побувавши в яких, Вас захлесне жага пригод. Ця дивовижна держава сподобається не тільки прихильникам азіатської культури, а й кожному, хто любить все незвичайне і дивовижне.

Балі

Індонезія знаменита своїми островами, і самий дивний з них Балі. У Індонезійського архіпелагу тільки населення Балі сповідує індуїзм. Тому туристи віддають перевагу саме цьому острову. Індуїстські храми розташовані в наймальовничіших районах острова: на вершинах гір, серед озер, а іноді на скелястих берегах біля самого моря. Культура балійців відрізняється особливою колоритністю: різні фестивалі та запальні танці миттю піднімають настрій.

Вибравши Балі, Ви вибираєте атмосферу нескінченного свята. Природне диво цих місць змушує серце битися частіше. Багато цікавого Ви знайдете для себе на Балі.

Південна Корея

Кожен знає, що Південна Корея відрізняється унікальністю своїх традицій і культури, але багато хто навіть не догадується, що вона так само є відмінною платформою для активного відпочинку! Туристи можуть вибрати те, що їм більше до смаку: подолати найскладніші гірські маршрути, пограти в гольф на ідеально зеленому газоні, рибалити посеред величезного озера і багато іншого. Поки що, Південна Корея – не саме популярне місце серед туристів, але найближчим часом це прикре непорозуміння буде виправлено, адже Південна Корея воістину прекрасна країна!

Таким чином, варіантів, куди відправитися в незабутню подорож, дуже багато. У світі немає жодної ідентичною країни, тому кожен може знайти для себе щось підходяще. Подорожі – це шляхи до заспокоєння душі!

Ваш відгук

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.