Перейти до вмісту

8 законів багатства

Використовуючи дані закони – ваше життя зміниться в кращу сторону і в ньому стане ще більше фінансового благополуччя і незалежності.

  • Закон внутрішніх переконань

Запам’ятайте, що ваш рівень доходів на даний момент, безпосередньо залежить від вашого способу мислення і ментальних установок в минулому. Успішні люди, завжди ставлять великі цілі і обов’язково їх досягають. Якщо ваш дохід складає 10 тисяч в місяць, то ви повинні для себе поставити мету, вже в наступному році як мінімум отримувати в 3-4 рази більше. Пам’ятайте, що ви і тільки ви гідні всього тільки найкращого.

  • Закон планування

Плануйте свій майбутній день з вечора. Спочатку напишіть в блокноті список найбільш пріоритетних завдань, які вам належить виконати. Ніколи не витрачайте час на дрібниці, такі як соціальні мережі і пусті розмови по телефону. Станьте набагато ефективнішими, ніж інші і тоді результати не змусять себе довго чекати.

  • Закон наміру

Вам необхідно зрозуміти, що більшість людей просто мріють. Мрії збуваються рідко. Успішні ж люди замінюють мрії на наміри. В намір успішна людина закладає свою енергію, тому весь Всесвіт допомагає йому на шляху до достатку і щастя. Ви повинні поступово налаштовувати себе на великі гроші. Уявіть на хвилину, що вони у вас є. Подумайте над тим, куди ви їх витрачаєте, який у вас буде будинок, чи багато часу ви проводите в подорожах ? Навчіться вже зараз відчувати себе, як успішна людина.

  •  Закон благодійності

Діліться з світом усім, чим можете. Допомагайте тим людям, хто потребує допомоги. Подаруйте оточуючим свою любов і турботу. будьте добрими  і тоді люди обов’язково віддячуть вам взаємністю.

  • Закон самовдосконалення

Читайте якомога більше книг з саморозвитку. Відвідуйте різні тренінги по досягненню успіху. Знайдіть для себе наставника, який вже домігся того до чого ви, тільки,  прагнете. Оточіть себе позитивними і процвітаючими людьми. Вчіться у них. Обходьте стороною невдах і “енергетичних вампірів”. Намагайтеся, якомога,  менше дивитися телевізор і “пропускати через себе негативну інформацію”.

  • Закон віри

Вірте в свої сили і пам’ятайте, що результат рано чи пізно обов’язково прийде. Довіряйте своїй інтуїції. Саме вона підкаже вам вірний шлях.

  • Закон завзятості

Ніколи не здавайтеся і не опускайте руки завчасно. У вас просто не повинно бути часу, щоб переживати. Успішні люди рухаються до своєї мети не озираючись назад. Навіть якщо щось не виходить, то вони не переживають з цього приводу, а беруть  необхідний урок, який сприяє їх подальшому прогресу. Запам’ятайте, що всі життєві обставини, якими б складними вони не здавалися, підуть вам тільки на користь і зроблять вас сильнішими та мудрішими.

  • Закон Подяки

Будьте Вдячні Всесвіту за все хороше, що маєте в житті. Концентруйтесь  на успіху та благополуччі,  ніколи не шкодуйте себе. Навчіться в кожній події бачити сприятливі моменти і радість.
Насолоджуйтеся кожним моментом свого життя і тоді в ньому стане, ще більше любові, щастя і достатку.