Чому не можна фотографувати спящих людей?

Всі забобони з’являються через нав’язливі думки і ця не виключення.  Існує думка,що під час фотографування відбувається знімок не тільки образу, але й душі людини. Особливо часто говорять про те, що не можна фотографувати сплячих. Це пов’язано з тим, що на цих зображеннях люди дуже уразливі. Тому якщо така картка потрапить в руки недоброзичливих людей, то […]





Всі забобони з’являються через нав’язливі думки і ця не виключення.  Існує думка,що під час фотографування відбувається знімок не тільки образу, але й душі людини. Особливо часто говорять про те, що не можна фотографувати сплячих. Це пов’язано з тим, що на цих зображеннях люди дуже уразливі. Тому якщо така картка потрапить в руки недоброзичливих людей, то людина може постраждати.

Фотографія є потужним джерелом енергії людини. І якщо направити її в неправильне русло, то почнуть відбуватися різні неприємності, можливо, навіть,  смерть. Ця прикмета не має жодних доказів, але люди намагаються уникати таких фотографій через такі забобони.

  1. У Європі була традиція фотографувати мертвих на пам’ять. Цю традицію перейняли й росіяни. Особливо часто фотографували померлих дітей, так як їх батьки переживали справжнє горе і хотіли зберегти пам’ять про дитину на все життя.
  2. Існувало повір’я, що під час сну душа людини покидає тіло. Тому фотографувати сплячих людей не можна. Маги і чаклуни можуть накласти прокляття на фотографію.

Фотографувати сплячих не рекомендується. Але не через страх нашкодити людині, а через етичні міркування. Під час сну людина беззахисна, вона відпочиває і не контролює свій вираз обличчя і пози. Тому не варто зловживати довірою друга або коханої і фотографувати його сплячим. До того ж завжди є шанс розбудити людину спалахом від фотоапарата, а це може сильно налякати.

Схожі статті