Цікаві факти про безпілотні літаки

Давайте розглянемо деякі цікаві факти про безпілотні літаки. Безпілотні літаки призначені для різних галузей, але основне фінансування виділяється для військових цілей. Завдяки малим розмірам і сучасним технологіям дані апарати можуть літати на великі відстані, отримувати точну розвідувальну інформацію і вражати ворожі об’єкти без втрат пілотів. Мирне населення також має шанси потрапити під обстріл. Безперечно лідерами […]

Давайте розглянемо деякі цікаві факти про безпілотні літаки. Безпілотні літаки призначені для різних галузей, але основне фінансування виділяється для військових цілей. Завдяки малим розмірам і сучасним технологіям дані апарати можуть літати на великі відстані, отримувати точну розвідувальну інформацію і вражати ворожі об’єкти без втрат пілотів. Мирне населення також має шанси потрапити під обстріл.

Безперечно лідерами у виробництві військових безпілотників є США та Ізраїль. Ціни на таку техніку становлять вад 4,5 до 40 мільйонів доларів. У передових країнах кількість таких літаків складає тисячі штук.

Так ізраїльські безпілотні моделі можуть знаходитись в небі до 20 годин, досягати висоти 12 000 метрів і за розміром майже як пасажирський «Боїнг».

Іран розробив модель літака, довжина якого 4 метри і він долає відстань1000 км.

В Україні також присутній такий вид озброєння.

Схожі статті