Цікаві сервіси Google, про які ви не знали

Безумовно компанія Google –є одним з лідерів пошукових сервісів, а також відома своєю платформою для смартфонів – Android. Но Google, завжди працював і працює над великою кількістю проектів, які зовсім не пов’язані з пошуковими системами та телефонами. У своїй більшості всі продукти Google створені для того , щоб інформувати користувача , а також щоб спростити […]

Безумовно компанія Google –є одним з лідерів пошукових сервісів, а також відома своєю платформою для смартфонів – Android.

Но Google, завжди працював і працює над великою кількістю проектів, які зовсім не пов’язані з пошуковими системами та телефонами.

У своїй більшості всі продукти Google створені для того , щоб інформувати користувача , а також щоб спростити його життя і зробити його безпечнішим.

Сайт cikavi-fakty.com.ua підібрав для вас список найцікавіших та маловідомих проектів Google.

Google Mars

Сервіси Google

Я думаю всі чули про такий сервіс Гугл, як Google Earth, а Google Mars аналог цього проекту, тільки об’єктом дослідження являється планета Марс.(линк)

Google Scholar

Сервіси Google

Це пошуковик спрямований на пошук інформації серед наукових статей. З його допомогою ви можете знайти будь-яку наукову книгу , статтю , тезу , анотацію академічного видання або професійного співтовариства.

Цей сервіс надасть вам доступ до онлайн сховищ різних бібліотек , університетів та веб -сайтів.

Google Art Project

Сервіси Google

Унікальний проект свого роду, за допомогою якого ви зможете здійснити віртуальну екскурсію по відомих музеях та художніх галереях.

Build with Chrome

Сервіси Google

Цей спільний проект реалізували Google Australia і Lego. Він створений для того , щоб показати , як браузер Google Chrome вміє відображати тривимірні зображення .

Більш того , користувач зможе споруджувати власні тривимірні творіння з Lego.

Google Think

Це сайт який призначений для маркетологів та людей суміжних професій. Там зібрано тисячі цікавих ідей, які можуть вас надихнути.

Google Moderator

Сервіс, який представляє собою форум, на якому ви можете задати своє питання та протягом декількох хвилин отримати відповідь на нього.

Encrypted.google.com

Система пошуку Google,  яка відрізняється особливим рівнем захисту. Досить популярна серед банківських установ.

Схожі статті