Цікаво, але не факт!

Рішучий вибір руху України в сторону Євросоюзу і більш цивілізованого суспільства почався побоями журналістів в Києві. На захист їхніх прав, як один, наступного дня вийшло майже два мільйони жителів. Події закінчились поваленням режиму януковича, загибеллю понад сотні патріотів і зникненням ще зверх сотні українців. Здавалось, можна розпочинати впровадження нових реформ, але Україна тимчасово, без значних […]

Рішучий вибір руху України в сторону Євросоюзу і більш цивілізованого суспільства почався побоями журналістів в Києві. На захист їхніх прав, як один, наступного дня вийшло майже два мільйони жителів. Події закінчились поваленням режиму януковича, загибеллю понад сотні патріотів і зникненням ще зверх сотні українців.

Здавалось, можна розпочинати впровадження нових реформ, але Україна тимчасово, без значних людськтх жертв, втрачає АР Крим.

Інформаційна війна зі сторони РФ остаточно «заплутує» голови жителям східних регіонів. Місцеві мітинги переростають у бойові терористичні дії, а «тітушки» і сепаратисти стають найманими терористами. Проти них ведеться АТО, під час якої вже загинула велика кількість людей: як українці, так і громадяни інших держав.

При значній грошовій допомозі, як зовнішньої так і внутрішньої, в нас ніяк не набереться потрібна кількість шоломів і бронежилетів! Складається таке враження, що в першу чергу, бронежилетами запасаються високопоставлені чиновники зі своїми сім’ями, а до військових поки тяжко доходять. Наявність продажу військових сухих пайків, американського походження, в інтернет-магазинах також шокує. Невже корупція настільки позбавила сумління (совісті) низки осіб з більшими повноваженнями?