Фото, які шокували Китай

Молодий чоловік з міста Сичуань викликав хвилю обурення у своїх співвітчизників , після того , як в Інтернеті з’явилися фотографії , що демонструють його жорстоке поводження з дочкою. Знімки були зроблені стороннім спостерігачем , який стежив за діями чоловіка з магазину і зробив пару кадрів на телефон. Коли фото “вийшли в люди”,  думка китайської громади  […]

Молодий чоловік з міста Сичуань викликав хвилю обурення у своїх співвітчизників , після того , як в Інтернеті з’явилися фотографії , що демонструють його жорстоке поводження з дочкою. Знімки були зроблені стороннім спостерігачем , який стежив за діями чоловіка з магазину і зробив пару кадрів на телефон. Коли фото “вийшли в люди”,  думка китайської громади  розділилася – так винен же батько чи все-таки ні.


Як з’ясувалося пізніше, чоловік , який зображений на знімках , зробив такий вчинок , через те , що дівчинка відмовилася надягати куртку в холодну погоду , так як вона їй не подобалася. Чоловік довго умовляв дочку одягнутися , але примхлива дівчинка все перечила батькові.

Зрештою терпець чоловіки увірвався, і він почав знімати з дівчинки верхній одяг , після чого протягнув її по тротуару , незважаючи на холод.

Не інакше як батько – садист ? ! Велика частина користувачів китайської соцмережі Weibo так і вважають , закликаючи залучити батька до відповідальності за жорстоке поводження з дітьми. Однак у нього є і захисники . Один з користувачів каже , що людина на фото просто втратила терпіння після того , як маленька дівчинка перечила йому протягом кількох годин.

За словами сусідів , цей батько ніколи не піднімав руку на свою дочку і жахливо розпестив її , купуючи дівчинці все , що вона хоче. Можливо , тому поведінка дитини стала такою нестерпною , що й вивело з себе її батька. Про даний інцидент повідомили поліції , але правоохоронці не стали карати батька , так як не знайшли достатніх на те підстав.

Схожі статті