Кассіус Клей – найбільший крокодил у світі.

Найбільший в світі крокодил Кассіус Клей в кінці травня 2013 року відмітив свій 110 день народження, отримавши в подарок 20-ти кілограмовий торт з курячого м’яса. В 2011 році один з самих відомих жителів півночі Австралії був включений в Книгу рекордів Гіннесса як найбільша рептилія,  яка перебуває в неволі. Цей гігант був спійманий 26 років тому […]

Найбільший в світі крокодил Кассіус Клей в кінці травня 2013 року відмітив свій 110 день народження, отримавши в подарок 20-ти кілограмовий торт з курячого м’яса. В 2011 році один з самих відомих жителів півночі Австралії був включений в Книгу рекордів Гіннесса як найбільша рептилія,  яка перебуває в неволі.

Цей гігант був спійманий 26 років тому в дикій природі в Австралії.На теренах Австралії всі місцеві жителі його боялися, оскільки часто були випадки нападу на човни. Кассіус став жителем ферми Green Island в парку Marineland Melanesia.

Найбільший в світі крокодил

(Фото SWNS):

Крокодила назвали в честь відомого боксера Кассіуса Клея(відомого, як Мухамед Аллі).

 Найбільший в світі крокодил

Точний вік крокодила невідомий, але експерти оцінюють його приблизно в 110 років. Доглядач Біллі Крейг розповів, що крокодили зазвичай міняють зуби і перестають їх міняти, коли стають хворими і старими. Але у Кассіуса з зубами все гаразд. Це говорить про те, що він зберігає хорошу форму і може прожити ще років 30.

Цікавий факт: найстаріша жінка з усіх  людей на Землі, чия дата народження і смерті точно відомі – Жанна Луїза Кальман. Вона прожила 122 роки і 164 дні.
Найбільший в світі крокодил
Кассіус Клей – це не тільки найстаріший, але і найбільший в світі крокодил, що живе в солоній воді. Довжина його тіла становить 5.48 метра і важить Кассіус цілу тонну.

У 2011 році крокодила внесли до Книги рекордів Гіннесса. Правда , минулого року Кассіус ненадовго втратив свій  титул: його рекорд побив філіппінський крокодил Лолонг , чия довжина становила цілих 6.17 метра. Але новий рекордсмен загинув, і Кассіус знову став самою великою рептилією .

 

Наприкінці травня австралійському гігантові  Кассіусу Клею подарували 20-кілограмовий торт з курчат на його 110-й день народження. Такий подарунок став великим навіть для самого великого крокодила у світі.

Норма харчування Кассіуса становить кілограм курки і риби в день і 20 кілограмів виявилося би занадто багато, навіть для Кассіуса.

Но Кассіус вподобав торт і знищив його за 30 секунд.

 

 

 

Схожі статті