LG черпає натхнення для створення свого нового смартфону з кліпу Gangnam Style

Один з топ-менеджерів LG розповів , звідки компанія отримувала ідеї для створення смартфона G2. Голова компанії по мобільному плануванні Рамчан Ву пояснив, що вагомий внесок вніс кліп виконавця PSY Gangnam Style, пояснюючи це тим, що він був не таким як всі і це стало основним натхненням при розробці смартфону. Образ музиканта підштовхнув LG до думки […]

Один з топ-менеджерів LG розповів , звідки компанія отримувала ідеї для створення смартфона G2.

Голова компанії по мобільному плануванні Рамчан Ву пояснив, що вагомий внесок вніс кліп виконавця PSY Gangnam Style, пояснюючи це тим, що він був не таким як всі і це стало основним натхненням при розробці смартфону.

Образ музиканта підштовхнув LG до думки про те , як випустити смартфон , несхожий на інші . У світі, де компанії змушені шукати способи , як зробити прямокутник смартфона несхожим на інші , LG першою запропонувала розмістити фізичні клавіші управління на задній панелі апарату .

Також був реалізований великий дисплей з тонкою рамкою , пише CNET . Все це дозволило G2 стати успішним і розійтися в четвертому кварталі тиражем в 13,2 млн. Ті ж елементи управління з’явилися в G Flex , G Pro 2 і, ймовірно , залишаться в майбутніх моделях лінійки G.

Відзначається , що G2 не став таким же хітом , як Galaxy S4 або iPhone 5s, проте компанія змогла зайняти в США третє місце серед найбільших продавців мобільників.

Схожі статті