Маленька Італія- історичне місце Нью-Йорку

Місто Нью -Йорк є своєрідною « колискою» іммігрантів , адже протягом останніх 150 років в порти цього міста з’їхалися переселенці з усього світу. Один з найбільш яскравих общинних районів цього міста – Маленька Італія або Літл Італі ( Little Italy ) , населений переважно італо- американцями. Серцем Маленької Італії є Малбері Стріт ( Mulberry Street […]

Місто Нью -Йорк є своєрідною « колискою» іммігрантів , адже протягом останніх 150 років в порти цього міста з’їхалися переселенці з усього світу.

Один з найбільш яскравих общинних районів цього міста – Маленька Італія або Літл Італі ( Little Italy ) , населений переважно італо- американцями.

Серцем Маленької Італії є Малбері Стріт ( Mulberry Street ) , центральна вулиця протяжністю , біля півтори кілометра.

Вже більше 100 років Маленька Італія стає батьківщиною нових і нових поколінь італо -американців , стає другим домом для прибуваючих емігрантів з Італії. І хоча пік переселення залишився в минулому , а чистокровних італо -американців стає все менше і менше , Маленька Італія і досі залишається рідним домом для багатьох тепер уже повноцінних громадян своєї країни. Little Italy – не тільки чиясь Батьківщина, але і величезний за значимістю пам’ятник минулих років , нагадування про те , що Америка- це країна можливостей для кожного , не залежно від його етнічного походження.

Цікаво , що в Нью -Йорку , зовсім поряд з Маленькою Італією , знаходиться ще один общинний квартал – Чайнатаун ( Chinatown ) .

Маленька Італія на карті:

Якщо хочете побачити Маленьку Італію на карті? Не питання , просто наберіть в картах гугл : Little Italy , New York , NY , United States .

Або координати: 40.71914193142457 -73.99732545018196

Спробуйте вибрати режим «супутник» , тоді ви побачите реальні будинки і автомобілі на вулицях Маленькій Італії !

Придивіться , поруч з маркером « А » якраз проходить центральна вулиця Маленької Італії – Малбері стріт.

 

Схожі статті