Перейти до вмісту

Мобільний телефон, який самоліквідується.

Компанії, яким у що б то не стало треба зберегти інформацію конфіденційною , минулого тижня отримали такий шанс. Компанія Boeing створила мобільний телефон , який самоліквідується при спробі неправильного використання. Все це дуже нагадує сюжет з голлівудських фільмів , але ідея таким чином захистити інформацію давно недавала спокою мізкаам багатьох інженерів. Багато співробітників використовують свої мобільні телефони або ноутбуки для роботи , а проблема захисту інформації турбує їх роботодавців .

Недавне дослідженню показало , що мобільні телефони часто губляться або крадуться , залишаючи нічим не захищені дані на огляд грабіжникам або навіть злочинцям . Але навіть якщо пристрій не загублено , проблема захисту даних все одно актуальна. Смартфони, планшети і ноутбуки часто містять велику кількість даних і використовуються для платежів онлайн та інших угод , втрата яких – серйозна проблема.

Тому пропозиція Boeing здається досить привабливою . І хоча в даний час подібні пристрої використовуються тільки американськими державними службовцями , компанія планує забезпечити даним  гаджетом і співробітників офісів.

Boeing Black розроблений таким чином , щоб стерти всі дані з телефону , якщо їм заволоділи чужі руки. Подробиці технічних моментів залишаються конфіденційними , але відомо , що телефон володіє великою кількістю фішок для безпеки , які визначають користувача за принципом «свій -чужий». Щоб зробити пристрій більш безпечним , Boeing впровадив у нього технології шифрування. Інформація внутрішнього зберігання шифрується , а кріптоключі зберігаються на спеціальному юніті , який активно видивляється небезпеки – електромагнітні або фізичні . Телефон управляється операційною системою Андроїд  , а апаратні засоби адаптовані під індивідуальні потреби кожного користувача.

Тільки одне бентежить – що модульність не означає безпеку. Наприклад , якщо телефон має USB або слот microSD , то інформація може бути вкрадена раніше, ніж він самоліквідується .