Перейти до вмісту

Найцікавіші випадкові винаходи людства

Випадкові винаходи людства

Найцікавіші винаходи людства, як показує практика, багатьох часів були втілені в реальність абсолютно випадково.

Такі цікаві речі, наприклад, як незвичайне небитке скло, суперклей, кросворди і пеніцилін з’явилися, завдяки збігу обставин.

З історії ми дізналися, що пеніцилін був винайдений Олександром Флемінгом, який в той далекий час, був дуже працьовитим вченим, саме ця людина намагався не витрачати ні хвилини, лише для того щоб, його дослідження дали результат.

Учений міг, їсти, спати і одночасно працювати, не встаючи зі свого робочого столу. В один з прекрасних днів у процесі дослідження стафілокока, в лабораторії вченого здійснилося справжнісіньке диво, один із зразків загинув унаслідок появи цвілі, яку можна було, побачити практично в кожному куточку його лабораторії.

Вченому залишилося виконати тільки одне, тобто помітити, що трапилося і зробити відповідні висновки. Завдяки своїй ретельності і знань, і з’явилося довгоочікуване для всіх чудо ліки, учений був нагороджений за відкриття Нобелівською премією.

Найцікавіші випадкові винаходи людства: які вони?

Цікавих і випадкових винаходів людства, величезна кількість, такі винаходи з’явилися на світ завдяки збігу обставин. Спочатку люди намагалися втілити щось нове і несподіване, але в підсумку, що планувалося не виходило, а з’являлося досконало інший винахід.

Все теж саме можна сказати про появу на нашій планеті суперклею. Цей клей з’явився в результаті проведених, фахівцями експериментів. Цими експериментами займалася компанія Kodak. Фахівці того часу намагалися в лабораторних умовах, створити прозорий пластик, який був так потрібен для гарматних прицілів в 1942 році.

В одного з співробітника фірми вийшла незрозуміла для того часу субстанція, яка в ході дослідження приклеїлася до всього, з чим контактувала. Про користь свого дивовижного винаходу, Кувер дізнався лише через 15 років, і після цього він вирішив уже, запатентувати свій новітній продукт.

Цікаве в своєму роді небите скло з’явилося завдяки не дуже хорошим якостям французького хіміка Едуарда Бенедіктуса. І до цих не активних якостей відноситься – лінь. Хімік любив працювати проводити різні експерименти, ось тільки не любив за собою прибирати і тим більше, чистити і відмивати скляні колби. По необережності, одна з колб полетіла вниз, й як не дивно залишилося цілою, саме такий стан колби, зацікавила хіміка.

Він почав з’ясовувати, що саме помішало склу при падінні, зберегти свій зовнішній вигляд і якості. Як з’ясувалося в ході досліджень, у цій колбі був присутній, етиловий спирт, а також нітрати і етанол. Рідина протягом певного часу випарувалася, а на стінках залишився надтонкий шар розчину. Саме цей шар розчину, зміг додати міцності скляній ємності. І навіть коли щось не хочеться робити, як ви бачите, може і щось вийти.

Короткі цікаві винаходи людства:

 • Мундштук для куріння під час дощу (1931 рік);

Мундштук

 • Пристрій для крижаного компресу проти похмілля.Було придумано в 1947 році співробітником компанії “Max Factor” для голлівудських актрис.

цікаві винаходи людства

 • Фоторевольвер, що знімає при натисканні на курок (США, 1938 рік)

Фоторевольвер

 • Велосипед-амфібія (Франція, 1932 рік)
  Можна пересуватися на ньому як по землі, так і по воді.

Велосипед-амфібія

 • Пристрій для захисту від терористів в літаку (патент США № 3841328, 1974 рік)
  Пристосування являє собою прилад для ін’єкцій, вмонтований в крісло. За задумом винахідника, коли терорист увірветься в кабіну пілотів або в розмові зі стюардесою почне висувати свої вимоги, його повинні якимось чином вмовити сісти в крісло. Після чого по команді капітана зловмисникові за допомогою приладу вводиться снодійне або отрута.

Пристрій для захисту від терористів

 • Пристрій для ловлі людей. Запатентовано в США в 1921 році (патент № 1392095)
  Цей дивний винахід було розроблено для упіймання грабіжників у банках. Воно являє собою моторизований броньований корпус, в якому розміщується охоронець банку, який управляє цією диво-машиною. Пристрій має отвори для огляду і стрільби, а також механізовані захвати для упіймання порушника. Треба сказати це досить сучасний винахід для початку минулого століття …

Пристрій для ловлі людей

 • Велосипед, що дозволяє переміщатися вертикально за допомогою троса з вантажем (патент США №6109633, 2000)

Цікавий винахід- вертикальний велосипед

 • Парасольку від сонця “Плавуча тінь” (патент США № 507602, 1991 рік)
  Виконаний у вигляді заповненої гелієм подушки з регульованими лямками.

Цікавий винахід- парасолька

 • Велосипед для прогулянок з собакою (Патент США № 6874448, 2005 рік)

Цікавий винахід- велосипед для собак

Містить обмежувач, який перешкоджає переміщенню собаки поперек напрямку руху велосипеда.