Перейти до вмісту

Німеччина, цікаві факти

Дана країна завжди асоціюється з однією найрозвинутіших країн світу. За історію Німеччина неодноразово відзначилась в світі, як в хорошому, так і в поганому сенсі. Славиться таким діячами як: Адольф Гітлер, Альберт Ейнштейн, Йоганн Себастьян Бах, Георг Фрідріх Гендель, Людвіг ван Бетховен, Роберт Шуман, Макс Планк, Вернер Хайзенберг і т.д. Розглянем загальні цікаві факти про Німеччину.


Федеративна Республіка Німеччина(ФРН) розташована в центральній частині Західної Європи. Омивається двома морями на півночі, це Балтійське море і Північне море. Межує з наступними країнами: на півночі з Данією, на піівдні з Австрією і Швейцарією, на сході Чеською Республікою та Польщею, на заході з Францією, Бельгією, Люксембургом та Нідерландами. Столиця країни – Берлін. Цугшпіце – найвища гірська вершина (2963 метрів).


Німеччина є членом Європейського Союзу, НАТО. Також входить до групи країн “Великої Вісімки” і “Великої Четвірки”. По загальній території займає площу 349,223 кв. км.
Населення складається з 91,5% – німці, 2,4% – турки, 6,1% – інші європейські нації. На квадратну милю в середдньому припадає 596 осіб. Релігія в Німеччині 38% – протестантизм (євангелізм), 34% – римські католики, 1,7% – мусульмани, 26,3% – інші.
Президент обирається строком на років. Ангела Меркель являється першою жінкою в Німеччині, яка зайняла посаду федерального канцлера. Валюта – євро. Німеччина складається з федеральних земель, всього їх 16.
Законодавство країни ґрунтується на Римському Праві. Найвищий судовий орган Німеччини це Федеральний канцлерський суд. Заперечення Голокосту являється порушенням закону.
Міжнародним кодом ФРН є “+49”, домен в інтернеті закінчується  – “.De”.  Найвищі у світі тарифи на стільниковий зв’язок у Німеччині.
Німеччина славицься фірмою “Gebr.Rasch & Co”. Це один із найбільих в світі виробник шпалер. Виробнича потужність становить 1200 км шпалер на день, за рік – 26 млн. рулонів. Асортимент налічує більше 3000 артикулів.
Також Германія славиться підприємством “Koenig & Bauer”. Машини для друку даного підприємства друкують 90% світових банкнот. Також продали друкарських верстатів для 70 країн світу (більше 1300 штук).
Німці роблять добровільних пожертвувань по декілька мільярдів на рік, найбільше серед європейських країн.
Футбол являється найпопулярнішим видом спорту.
При покупці напоїв в одноразових металевих баночках, покупець платить заставу 0,5 Євро. Гроші повертають при здачі тари.


Німеччина в світі займає передові позиції  по проведенню ярмарків. 10 мільйонів гостей відвідує країну для участі в ярмарках.
Молодь від 14 до 19 років найактивніше читає книги.
Чверть населення – це люди віком більше 60 років. Вони – найбагатша вікова група, і динамічно зростаюча категорія користувачів мережі інтернет.
Більшість населення міст орендує квартири. Це пов’язано з тим, що німці не тратять більше 30хв., щоб добратись на роботу. При зміні роботи відразу переїзжають на іншу квартиру, чим поблище до місця роботи.
Ціни на проїзд поїздом розраховані таким чином, що вартість одного квитка дешевша ніж проїзд на авто (одному). Якщо в трьох, тоді дешевше на автомобілі.