Перейти до вмісту

Новый 3d принтер Foodini може приготувати піцу

Ще в далекому 1979 році в своєму романі « Автостопом по Галактиці » Дуглас Адамс коротко описав прилад, який здатний створювати будь-який вид продуктів харчування або напоїв. Працював фантастичний апарат максимально просто: щоб отримати порцію свіжого чаю або пончик , потрібно було просто натиснути кнопку і загадати бажане.

Майбутнє , придумане англійським фантастом більше тридцяти років тому , судячи з усього , починає реалізовуватися тепер . І нехай для створення страв винаходу компанії Natural Machines поки ще будуть потрібні інгредієнти , прогрес очевидний.

Винахід іспанської компанії являє собою 3D-принтер , здатний з продуктів харчування створювати піцу.
При цьому від користувача не потрібно абсолютно ніяких кулінарних знань і навичок – досить помістити в принтер картридж з інгредієнтами і натиснути на кнопку!

Розробники вже визначились з  вартістю принтера Foodini – 1369 доларів США . Незважаючи на високу вартість , вони впевнені , що їх ноу -хау очікує популярність , так як багато людей або не знають технологію , або не бажають витрачати на приготування піци власний час .

Однак піца – лише основна , а не єдина страва, яку вміє готувати – це диво техніки . Foodini також може «створити » равіолі , шоколадні пальчики і ще ряд простих , але популярних страв . Додайте до цього можливість вирізати з продуктів будь-які форми , і успіх (особливо у дітей) 3D – принтера можна гарантувати. До слова , саме можливість « створювати » з продуктів будь-яких мультиплікаційних героїв , на думку фахівців компанії Natural Machines , повинна зацікавити власників кафе і магазинів харчування.

На жаль , продаж харчового 3D-принтера Foodini повинні початися тільки наступного року , так як багато часу потрібно на виробництво цілої партії таких принтерів . Бути може , розробникам спочатку слід було б створити 3D-принтер , що друкує принтери Foodini ?