Різниця між роботою легких курящої та некурящої людини

Про шкоду куріння сказано не мало, більше того, уряд намагається боротися з курцями законодавчими методами, проте особливої ​​користі від цього немає. Лякаючі записи на пачці сигарет, перераховані хвороби, які викликає куріння, повідомлення про наслідки куріння – все це  марно.Як курили люди, так і курять.  Людей не відлякує навіть той факт, що куріння віднімає у них […]

Про шкоду куріння сказано не мало, більше того, уряд намагається боротися з курцями законодавчими методами, проте особливої ​​користі від цього немає. Лякаючі записи на пачці сигарет, перераховані хвороби, які викликає куріння, повідомлення про наслідки куріння – все це  марно.Як курили люди, так і курять. 

Людей не відлякує навіть той факт, що куріння віднімає у них роки життя, залишаючи натомість ракові захворювання та хворих дітей, які не рідко народжуються у курців. 

Учені вирішили наочно продемонструвати різницю між роботою легеней здорової людини та курця. Для цього експерименту вони використовували справжні легені. Зліва ви можете бачити легені курця, який викурював по 2 пачки в день протягом 20 років, а праворуч – легкі некурящої людини. Може бути, що при перегляді цього відео хтось задумається про те, чи варте куріння тої ціни, яку вам прийдеться заплатити?!

 

Схожі статті