Таємничі стрілки в США

Таємничі стрілки в США

По всій території сучасного США можна зустріти такі таємничі стрілки, що вказують шлях в нікуди .
Ну , це тепер в нікуди , а якихось сто років тому вони були на зразок сучасного GPS навігатора .

Коли перші літаки стали здійснювати свої дальні польоти , то вони зіткнулися з труднощами вибору маршруту , було дуже легко заблукати і пілоти побоювалися підніматися вище хмар , щоб не збитися з обраного шляху. Тоді ще не застосовували радіолокацію в дальньої авіації , так як вона не була винайдена.

Ось для цього і знадобилися встановити щось на зразок вказуючи  маяків маршруту для льотчиків , щоб їм легше було дістатися до своєї точки призначення. Для цього і було придумано встановлювати на землі розфарбовані в різні кольори бетонні стрілки. Це зараз вони облізли і прийняли природний колір бетону.
Перша з таких стрілок – була побудована  в 1924 році, в штаті Вайомінг для поштових авіаслужб. Це було величезним успіхом для тих часів і в 1929 році мережа маяків вже тягнулася від Нью- Йорка до Сан- Франциско.

Проект зі стрілками проіснував аж до 1940 року, і до цього часу вони були єдиним орієнтиром серед льотчиків. Відстань між стрілками становила близько 10 миль і з висоти здавалося , що землю розкреслюють пунктири , по яких і треба пересуватися.

Ваш відгук

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.