Українські винахідники

Українські винахідники

Українська земля зажди славилась талановитими винахідниками. Незважаючи на поневолення, воєнні події, халатність української влади і низький соціальний рівень життя, учені впроваджували свої винаходи для людства всього світу. В більшості випадків для урядів інших країн і закордонних інвесторів. Цікаво також те, що про Україну, як батьківщину, багато з них не забували.
Розглянемо короткі відомості про винахідників:

Ігор Іванович Сікорський


Родом з Києва, навчався в Петербурзі, Києві і Парижі. До 1918 року конструював літаки і ставив світові рекорди, за що отримав велику кількість нагород. У 1918 році емігрує до Франції, а потім  у 1919 – і в США.
В США заснувавши свою фірму – «Уестленд-Сікорський», підняв престиж американської авіації в світі. В 1939 році спроектував перший успішний у світі гелікоптер VC-300. При цьому завоював увесь ринок закордоном, а також не переставав ставити нові світові рекорди.
Сікорський розробив перші в світі міжконтинентальні пасажирські лайнери, що забеспечили регулярні авіаперельоти через Атлантичний та Тихий океани. Успішна фірма «Сікорські Ейркрафт» створила 17 літаків та 18 гелікоптерів, а ліцензію на їх виготовлення почали купляти передові європейські країни.
У Посольстві США в Україні фото Ігоря Сікорського розміщене серед відомих музикантів, науковців, художників, інженерів, дипломатів, акторів українського походження. Крім Ігоря Сікорського присутні фото Міли Йовович, Дастіна Гоффмана, Девіда Духовного, Боба Ділана та інші.

Ігнатій Лукасевич