Як пити і не п’яніти?

Отже, вас чекає важливий захід, на якому, зазвичай, не обійдеться без вживання алкоголю. Але от біда – ви не впевнені в можливості свого організму і переживаєте, як би не зіпсувати це свято ні собі, ні оточуючим. А не пити зовсім неможливо – адже бос або майбутній тесть все одно пристануть з горезвісним питанням «ти мене […]

Отже, вас чекає важливий захід, на якому, зазвичай, не обійдеться без вживання алкоголю. Але от біда – ви не впевнені в можливості свого організму і переживаєте, як би не зіпсувати це свято ні собі, ні оточуючим. А не пити зовсім неможливо – адже бос або майбутній тесть все одно пристануть з горезвісним питанням «ти мене поважаєш?» Значить, треба споживати напої акуратно, так, щоб не п’яніти. Виявляється, існують певні хитрощі, які мінімізують вплив алкоголю на організм.
Звичайно, метаболізм у всіх різний і універсальної «критичної дози» не існує. Багато чого ще залежить і від маси тіла, і від вашого самопочуття. Але наведені нижче поради точно допоможуть уникнути такої неприємної речі, як сильне алкогольне сп’яніння. Для 100% гарантії краще скористатися не одним з них, а кількома одночасно.

Як пити і не п’яніти?

Обов’язково закушуйте, і побільше – це наказ! Причому, почати прийом їжі треба ще до банкету, інакше в порожньому шлунку алкоголь розгорне активну діяльність. Якщо ж у вас намічається грандіозний корпоратив відразу після роботи, перекусіть  хоча б великим бутербродом.
Контролюйте не тільки кількість випитого, а й вміст алкогольного меню. Різні напої впливають на організм не однаково, наприклад, у червоних вин і напоїв темного кольору склад напитку непередбачуваний, значить, передбачити їх «темперамент» неможливо. У кращому випадку у вас просто розболиться голова. Солодкий алкоголь містить багато цукру, якщо випити його багато, це вас швидко підкосить.
Будь-який алкоголь діє, як сечогінний засіб – від того на вечірках вам часто доводиться відвідувати туалет. Така тенденція веде до зневоднення і поганого самопочуття, і воно         ще посилиться, якщо ви вживаєте на банкеті каву у великих кількостях. Крім того, позбавляючись від рідини, ви порушуєте і мінеральний баланс в організмі. Висновок: крім алкоголю намагайтеся також вживати побільше мінеральної води, а перед відвідування данного заходу прийміть подвійну дозу мультивітамінів.

Схожі статті