Яка компанія являється накращим роботодавцем?

Людям властиво шукати умови для більш легкого і приємною життя. А пошук кращого місця роботи традиційно є одним з найважливіших етапів на шляху до більшого комфорту. Кілька років тому журнал Fortune почав проводити власні дослідження з метою визначити , яку компанію можна вважати найкращим у світі роботодавцем. І тепер , завдяки складеному журналістами Fortune рейтингу […]

Людям властиво шукати умови для більш легкого і приємною життя. А пошук кращого місця роботи традиційно є одним з найважливіших етапів на шляху до більшого комфорту.

Кілька років тому журнал Fortune почав проводити власні дослідження з метою визначити , яку компанію можна вважати найкращим у світі роботодавцем. І тепер , завдяки складеному журналістами Fortune рейтингу , кожна людина може заощадити час і сили на пошук самого кращого місця роботи .

Вже третій рік поспіль лідером рейтингу стає Google. Журналісти видання оцінювали роботодавців по безлічі пунктів – бралися до уваги вартість акцій компанії і вартість понаднормової роботи , турбота про здоров’я і дозвілля співробітників та багато інших факторів.

Серед інших роботодавців , відзначилася американська компанія Qualcomm – розробник бездротових засобів зв’язку. 32-е місце Qualcomm ще можна було б назвати непоганим результатом , якби не минулорічний рейтинг , в якому компанія займала 11 -у позицію.

Серед інших компаній – роботодавців , що погіршили свої позиції в рейтингу Fortune , можна відзначити корпорацію Cisco Systems , яка опустилася на 13 пунктів – з 42 -го на 55- е місце , компанію Intel , скотившись з 68 -го на 84 -е місце і Microsoft з її 86 -й позицією ( 75-е місце за результатами минулорічного рейтингу ) .

Рекордсменом за погіршенням умов роботи є компанія Hitachi Data Systems , примудрилися опуститися відразу на 35 позицій – з 63-й на 98 – ю. Журналісти не виключають , що наступного року ця компанія і зовсім вилетить за межі списку « 100 кращих компаній для роботи».

Схожі статті