Перейти до вмісту

Японія – цікаві факти, звичаї та традиції

Японія

Найцікавіші факти про Японію:

  • Японські аристократи фарбували зуби в чорний колір аж до початку ХХ століття. У заміжньої жінки стійкість забарвлення зубів з порівнювали з вірністю і прихильністю в шлюбі.
  • Яеба («подвійний зуб) – явище, яке не так давно почало набирати популярність у японських підлітків. Тоді як весь світ витрачає мільйони доларів на вирівнювання зубів, японці створили спеціальні накладки на ікла, які змушують їх злегка виступати з рота.
  • Найнижчий рівень злочинності у світі в Японії. У японців досі діє смертна кара, яка зазвичай звершується через повішення злочинця. Цікавий факт, що про страту злочинця повідомляють за декілька годин до її виконання – навіть сім’ї не дозволяють дізнатися точну дату страти , а повідомляють про неї вже після закінчення. Іноді ув’язнені живуть в буквальному сенсі,  як останній день, по кілька років в очікуванні страти.
  • В Японії вважається непристойним сморкатися на людях, а ось шмигати носом на ділових переговорах – це нормально.
  • Під час японського весілля наречена переодягається мінімум тричі: спочатку вона в білому національному вбранні, потім надягає червоне кімоно, символ радості, а до кінця вечора переодягається в звичайний європейський весільний наряд. Голову нареченій пов’язують трикутної косинкою, що приховує жіночі «роги ревнощів».Японське весілля
  • Японці надають таке ж значення групі крові, як ми знакам зодіаку. По групі крові визначається сумісність партнерів, а газети навіть публікують свого роду «гороскоп» для представників кожної з груп крові.
  • У Японії прийнято приймати подарунки, тільки двома руками.
  • У японців існує особлива традиція, присвячена милуванню червоними кленовими листями (момидзи). Це явище має майже таку ж популярність, як і весняна традиція милування квітами сакури.

Японія, як батьківщина сексуальних збочень

Такі види сексуальної культури, які у нас і по всій Європі вважаються неморальними у Японії прекрасно процвітають і набирають популярності. Хороший приклад Хентай, де зображуються всякі сексуальні збочення між людьми і монстрами та різними неземними істотами.

Але це ще не все, японці придумали не тільки хентай, ну і нетайморі – це коли вам подають суші на оголеному жіночому тілі.

Ще у японців є цубашанпу, букакке і унаги. У практиці цубашанпу чоловік відчуває сексуальну насолоду від того, що плює на обличчя багатьом дівчатам. В букакке жінці чи чоловікові на обличчя падає сперма декількох чоловіків. А в унаги в піхву жінки поміщається живий вугор.

Секс-ляльки продаються за $ 10 000 або здаються в оренду за $ 100 на годину. Будь-яке сексуальне збочення, яке ви тільки можете собі уявити, в Японії напевно практикується і вважається нормальним.

Японці всиновлюють дорослих чоловіків

В Японії вважається нормальним всиновлення дорослих чоловіків. Наприклад, якщо у сім’ї є дочка, то всиновлений чоловік може стати продовжувачем роду і навіть одружитися з зведеною сестрою.

Дорослі чоловіки можуть успадкувати бізнес сім’ї та керувати ним або почати свій. Навіть якщо у сім’ї є інші претенденти на спадщину чоловічої статі, але батько бачить, що для ведення справ вони не підходять, він може прийняти в сім’ю хорошого керівника.

Японці не міняють воду в ванні, одну і туж воду використовує ціла сім’я

Для японців ванна – не тільки спосіб змити з тіла бруд, це ще й ефективний спосіб розслабити розум, тіло і дух. Тому багато японці вечорами приймають гарячу ванну і регулярно їздять до гарячих джерел. На відміну від західного світу, члени однієї японської родини використовують одну і ту ж воду для купання. Але приймають ванну вони не одночасно: першим миється батько, за ним мати, а потім діти.

Японія - цікаві факти

На цьому закінчимо наші цікаві факти про Японію, надіюся ви знайшли для себе багато нового и цікавого про цю прекрасну країну.